top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

American Hit List With M.G. Kelly

Radio.Safira.FM - W poniedziałek o godz. 13.30🎶


M.G. Kelly's AMERICAN HIT LIST na antenie Radio.Safira.FM! Już w poniedziałek o godzinie 13:30 przeniesiemy się w czasie, by razem przeżyć niezapomniane chwile z klasykami muzyki amerykańskiej.


Pierwsza godzina audycji obfituje w rockowe brzmienia, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki. Otworzymy ją z energią Rolling Stones i ich „Brown Sugar”, by później popłynąć z The Doors w „Love Me Two Times”. Nie zabraknie też melodii, które rozgrzewają serca – „Happy Together” od The Turtles czy „I Got A Name” Jima Croce’a.


Kolejne segmenty to mieszanka soulowych rytmów i rock'n'rollowego szaleństwa z utworami takich gwiazd jak Beatles, Climax Blues Band, czy Ike and Tina Turner. To prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników dźwięków...


Druga godzina przynosi jeszcze więcej klasyków. Od hipnotyzującego „It's Not Unusual” Toma Jonesa, przez soulowe wibracje Wilsona Picketta, aż po rockowe dźwięki Three Dog Night i Paul McCartneya. Każdy segment to nowa porcja niezapomnianych hitów, które nie pozwolą Ci usiedzieć w miejscu.


Trzecia godzina zaprezentuje szeroki wachlarz stylów i emocji. Sly and The Family Stone, Foundations, czy Steely Dan to tylko niektóre z gwiazd, które zagoszczą w naszej audycji, zapewniając idealny soundtrack na każdą okazję.


M.G. Kelly's AMERICAN HIT LIST na fali Radio.Safira.FM! Dołącz do nas w poniedziałek o godz. 13:30.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page