top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

American Hit List With M.G. Kelly

Radio.Safira.FM - W poniedziałek o godz. 13.30🎶


🎙️ Jak co tydzień w poniedziałek o godz. 13:30 na falach Radio.Safira.FM - zapraszamy Was na podróż. bez paszportu z "M.G. Kelly's American Hit List". Przenieście się razem z nami do złotej ery muzyki amerykańskiej i przeżyjcie jeszcze raz emocje, które towarzyszyły największym hitom minionych dekad. 🇺🇸✨


🎶 Pierwsza godzina audycji to nostalgiczna wycieczka z The Doobie Brothers, The Monkees, Aretha Franklin, przez Gary Puckett & The Union Gap, The Doors, Stevie Wonder, aż po Elton John i Jonathana Edwardsa. Odkryjcie na nowo klasyczne brzmienia, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


🎷 Druga godzina przynosi jeszcze więcej niezapomnianych hitów z repertuaru Marthy & The Vandellas, Johnny Rivers, Paula McCartneya, Hall & Oates, a także The Beatles, Eric Clapton, Neil Diamond, i Joni Mitchell. Poczujcie rytm ulicznych przebojów, które zdefiniowały tamte pokolenie.


🎸 Trzecia i ostatnia godzina to kumulacja muzycznych emocji z The Beatles, The Supremes, Guess Who, Jackie DeShannon, The Archies, The Temptations, a na Eltonie Johnie kończąc. Przygotujcie się na eksplozję sentymentów i wspomnień!


"M.G. Kelly's American Hit List" – to nasz przewodnik po najlepszych amerykańskich hitach, które kształtowały świat muzyki. Bądźcie z Radio.Safira.FM, aby ponownie odkryć magię tych wyjątkowych utworów!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

コメント


bottom of page