top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

American Hit List With M.G. Kelly

W poniedziałek o godz. 13.30🎶

🎙️ Jak co tydzień, poniedziałkowe popołudnie w rytmie klasyków z M.G. Kelly's AMERICAN HIT LIST na antenie Radio Safira! 🇺🇸


🕜 Przygotujcie się na nostalgiczny powrót do złotej ery amerykańskiej listy przebojów. Pierwsza godzina rozpocznie się od "Ballad Of John & Yoko" The Beatles, przeniesie Was przez "Build Me Up Buttercup" The Foundations, aż po "My Life" Billy'ego Joela.


💽 Drugi segment to dźwięki Hall & Oates z "Sarah Smile" i pożegnanie z Steam "Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye". Nie zabraknie też klasyka od Terry'ego Stafforda.


🎸 W trzecim segmencie poczujecie energię The Dave Clark 5 i relaks przy "Ventura Highway" grupy America. Neil Diamond, The Buckinghams, a także The Doobie Brothers dopełnią pierwszej godziny.


⏭️ Druga godzina przyniesie "Windy" The Association, rockowe brzmienia The Monkees i Grand Funk Railroad, a także soul od Gladys Knight & The Pips.


🎶 Przeboje Roda Stewarta, Wilsona Picketta i Jr. Walkera & The Allstars to tylko część drugiego segmentu drugiej godziny.


🔥 Herman's Hermits, Cat Stevens i Billy Swan utrzymają tempo przed finałem z The Beatles i Eric Claptonem.


🕒 W trzeciej godzinie "You Can’t Hurry Love" The Supremes, "Louie Louie" The Kingsmen i wiele innych utworów sprawią, że Wasze serca będą bić w rytmie wspomnień.


🎼 Ostatnie segmenty to hit za hitem - od "Magic Carpet Ride" Steppenwolfa po "She’s A Lady" Toma Jonesa, zakończymy program wysoko z "Joy To The World" Three Dog Night.


Nie przegapcie tego muzycznego maratonu! 🏁 Włączcie Radio Safira i dajcie się porwać magii amerykańskich hitów z M.G. Kelly's AMERICAN HIT LIST. To tutaj, gdzie klasyka żyje wiecznie!


 

Foto: wix.com

Commenti


bottom of page