top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave - Terry Golden & HEL:SLØWED

W poniedziałek, o godz. 23:00

Audycja "Art of Rave", prowadzona przez Terry'ego Goldena, znana jest z prezentacji najnowszych brzmień muzyki elektronicznej i rave.


W nadchodzącym odcinku, który będzie emitowany w Radio Safira w poniedziałek o godzinie 23.00, gościem specjalnym będzie HEL:SLØWED.


Terry Golden zaprezentuje swój własny miks, który obejmuje szereg jego utworów w rozszerzonych wersjach.


Będzie można usłyszeć dynamiczne i emocjonujące kawałki takie jak "Hurricane", "Loosing Love" (współpraca z Jordanem Grace), "Cold Blooded", "Don’t Mind Me", "New World", oraz "Afraid". Każdy z tych utworów prezentuje unikalny styl Goldena, łączący wpływy z różnych gatunków elektronicznych.


W drugiej części audycji HEL:SLØWED zaprezentuje guest mix. W jego skład wejdą utwory innych artystów, takich jak "Father" Willa Clarke'a wydany przez Good Company Records, "Guru" BLR z Sink or Swim, czy oryginalny miks "Flores" od Emanuela Satie i Magi z wytwórni Scenarios.


HEL:SLØWED dołączy również swoje produkcje, w tym "Flight 643" wydany przez AFTR HRS oraz "Traverse" z When We Dip XYZ, pokazując swoje umiejętności w selekcji i miksowaniu.


To spotkanie dwóch wybitnych postaci sceny elektronicznej, z pewnością dostarczy słuchaczom Radio Safira niezapomnianych wrażeń i wprowadzi w świat nowoczesnego rave'u.


 bottom of page