top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave Terry Golden & Zonderling

Poniedziałek, godz. 23.00 na fali Radio.Safira.FM


W poniedziałek o godzinie 23:00 zapraszamy na wyjątkowe wydanie audycji na fali Radio.Safira.FM, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Terry Golden. Ten wieczór z pewnością zapisze się w historii jako moment pełen emocjonującej muzyki elektronicznej i niezapomnianych brzmień.


Terry Golden zaserwuje nam zestaw swoich najnowszych utworów, w tym energetyczne "Someone's History" oraz hipnotyzujące "Hurricane". Nie zabraknie także utworu "Losing Love", stworzonego we współpracy z Jordanem Grace, który łączy w sobie dynamikę i głębię emocji w rozszerzonej wersji mixu.


W drugiej części audycji specjalny gość, Zonderling, przedstawi swój unikalny Guestmix. Rozpocznie od tajemniczego "Schemer", a następnie przeniesie słuchaczy w świat głębokich brzmień z "Arcadia" Fehrplaya. Set będzie kontynuowany przez dynamiczne "Arch" Willa Eastona i innowacyjne "From The Inside" Equinøxa.


Wieczór zakończą remiks "Where You Are" Johna Summita i Hayli w wykonaniu Gorgon City oraz pulsujące "Escape" Eli Browna. 🎶🌌🔊📌 Do usłyszenia w poniedziałek o godz. 23.00. Zonderling, Terry Golden i Radio.Safira.FM zapraszają!🎧


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...


コメント


bottom of page