top of page

Serwis informacyjny

 • Zdjęcie autoraWiktor

Audycja "The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira

🎉✨ Piątek o godz. 13.30 - w Radio Safira!


Dołącz do nas w piątek o 13:30 na Radio Safira i przeżyj niesamowite chwile z audycją "The Amazing 80s with M.G. Kelly", pełną hitów lat 80.


Radio Safira zaprasza na muzyczną podróż w czasie z audycją "The Amazing 80s with M.G. Kelly". Co tydzień w piątek o 13:30, M.G. Kelly zabiera słuchaczy w nostalgiczny rejs przez dekadę neonów, wielkich fryzur i niezapomnianych melodii.Godzina Pierwsza Audycji


 1. Segment 1: Rozpoczynamy energetycznie z Wang Chung i ich hitem "Let's Go", po czym przełączamy się na rockowe brzmienia .38 Special w "Hold On Loosely". Nie zabraknie też Steve'a Winwooda z "Back In The High Life Again" oraz Stray Cats z "Rock This Town".

 2. Segment 2: ABC wprowadza nas w "The Look Of Love", a Romantics kontynuują snem "Talking In Your Sleep". Survivor podnosi na duchu "High On You", a Cyndi Lauper zaprasza dziewczyny do zabawy w "Girls Just Want To Have Fun".

 3. Segment 3: "Always Something There To Remind Me" od Naked Eyes wprowadza w nostalgiczną atmosferę, a Scandal żegna się z "Goodbye To You". Elton John ze swoim "Sad Songs (Say So Much)" dopełnia segment.

 4. Segment 4: Zamykając pierwszą godzinę, Cars zachęcają do zabawy z "Shake It Up".

Godzina Druga Audycji

 1. Segment 1: Rozpoczynamy od Madness i ich uroczego "It Must Be Love". Belinda Carlisle pojawia się podwójnie z "Mad About You" i "Heaven Is A Place On Earth", a Lover Boy pracują przez weekend w "Working For The Weekend".

 2. Segment 2: Culture Club pyta "Do You Really Want To Hurt Me", a Prince daje całus w "Kiss". Haircut 100 dodaje "Love Plus One" do miksu.

 3. Segment 3: Paul McCartney i Michael Jackson w "Say Say Say", Mr. Mister z "Broken Wings" oraz Billy Joel z "We Didn't Start The Fire" tworzą wyjątkowy zestaw.

 4. Segment 4: Na zakończenie, Clash z "Train In Vain (Stand By Me)".

Często Zadawane Pytania

 1. Czy mogę słuchać "The Amazing 80s" online? Tak, audycję można słuchać online na stronie Radio Safira.

 2. O której godzinie zaczyna się audycja? Audycja rozpoczyna się w każdy piątek o 13:30.

 3. Czy audycja "The Amazing 80s" ma profil na mediach społecznościowych? Tak, można śledzić aktualizacje i interaktywować z audycją na jej oficjalnych profilach.

 4. Jak mogę skontaktować się z M.G. Kelly? Możesz wysłać wiadomość do M.G. Kelly poprzez stronę Radio Safira lub media społecznościowe.

 5. Czy mogę proponować piosenki do audycji? Tak, Radio Safira zachęca słuchaczy do dzielenia się swoimi propozycjami.

 6. Czy "The Amazing 80s" powtarza te same piosenki co tydzień? Nie, każda audycja oferuje różnorodną i unikalną playlistę.

Audycja "The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira to nie tylko muzyka, ale też podróż do minionych czasów. Dołącz do nas w każdy piątek, by znów poczuć ducha lat 80. Niech żyje muzyka, niech żyją wspomnienia!


 

Comments


bottom of page