top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Środa o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨


🕰️🎶 Powrót do lat 70. z M.G. Kelly w Radio Safira!


Przełączcie się w środę o 13:30 w stronę kultowych dźwiękach dekady, która zmieniła świat muzyki. 🌟📻


Pierwsza godzina audycji to prawdziwa uczta dla fanów klasycznego rocka i soulu. Zaczynamy od "Tighter, Tighter" zespołu Alive & Kicking, przechodzimy przez "After The Love Has Gone" Earth, Wind & Fire, aż po "Make Me Smile" grupy Chicago. Nie zabraknie też ikonicznego "Layla" od Derek & The Dominos oraz "Money" Pink Floyd.


Druga godzina to kolejne legendarne utwory, takie jak "Signs" The Five Man Electrical Band, "The Loco-Motion" Grand Funk Railroad, czy "Jazzman" Carole King. George Harrison zabierze nas w podróż z "What Is Life", a MFSB oczaruje Was "The Sound Of Philadelphia".


Trzecia godzina to dalsza podróż w czasie z Toddem Rundgrenem i jego "Hello It's Me", "Telephone Line" Electric Light Orchestra oraz "Crocodile Rock" Eltona Johna. Zanurzcie się w nostalgii z The Looking Glass i ich "Brandy" oraz "I Love Music" The O'Jays.


Czwarta godzina to finałowa dawka klasyków. T. Rex z "Bang A Gong (Get It On)", Neil Sedaka z "Laughter In The Rain" oraz "Sir Duke" Stevie Wondera to tylko początek. Nie przegapcie "Mother And Child Reunion" Paula Simona oraz "Baby, I Love Your Way" Petera Framptona. A na koniec Fleetwood Mac z "Rhiannon".


🎸🎹 Blisko cztery godziny niezapomnianych hitów, które na zawsze zapisały się w historii muzyki. Środa godz. 13.00. Dołączcie do M.G. Kelly i poczujcie ducha lat 70.! Tylko w Radio Safira. 🎉✨


 

bottom of page