top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Środa o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨


Gotowi na muzyczną podróż w czasie? 🎶✨


Włączcie Radio Safira już w środę o godzinie 13:30, by razem z M.G. Kelly wrócić do niezapomnianych lat 70-tych! Program "BACK TO THE 70S with M.G. KELLY" zabierze Was w czterogodzinną podróż przez największe hity dekady. Od energetycznych dźwięków Sweet i Abba, przez soulowe brzmienia Marvin Gaye i Stevie Wonder, aż po rockowe akordy Fleetwood Mac i Eagles. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników klasycznych hitów!


Pierwsza godzina rozpocznie się od dynamiki "Fox On The Run", "Take A Chance On Me", a skończy na rockowym "I Am...I Said" Neila Diamonda. Nie zabraknie także soulowych brzmień "Mercy Mercy Me" i funkowego "I'm Your Boogieman". Druga godzina przyniesie więcej miłosnych melodii, w tym "Silly Love Songs" i "Loves Me Like A Rock". Trzecia godzina to m.in. "Afternoon Delight" i "Evil Ways", a czwarta zaskoczy klasykami jak "Baker Street" i "I'm Not In Love".


Nie zapomnijcie, środa, 13:30, Radio Safira. Przenieśmy się razem do epoki dzwonów, platform i nieśmiertelnej muzyki. Bądźcie z nami, odkrywajcie na nowo magię lat 70-tych.


Do usłyszenia! 📻🕺💃


 

Comments


bottom of page