top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻 Środa o godz. 13.30 na fali Radio Safira! 📻


🕺 W środę o 13:30 na fali Radio.Safira.FM, jak co tydzień, wracamy wspólnie do lat 70-tych dzięki audycji "BACK TO THE 70S" prowadzonej przez M.G. Kelly. Przeżyjcie jeszcze raz najlepsze momenty dekady pełnej muzyki, która do dziś porusza serca i stopy. Od soulu po rocka, usłyszycie utwory, które zdefiniowały całą epokę.


W pierwszej godzinie programu poczujcie groove z BT Express – "Do It ('Til You're Satisfied)" oraz klasyki jak "Ventura Highway" od America. Nie zabraknie też hitów takich jak "Knock On Wood" Amii Stewart czy "Your Song" Eltona Johna.


Druga godzina to prawdziwa uczta dla miłośników dyskotekowych rytmów z "I Will Survive" Glorii Gaynor, a także energetyczne "Heart of Glass" Blondie. Ożywcze dźwięki "Rich Girl" od Hall & Oates doprowadzą Was do tanecznej ekstazy.


W trzeciej godzinie przeniesiemy się w rockowe klimaty z "Reelin’ In the Years" Steely Dan i "Black Water" The Doobie Brothers, oraz klasykiem "Tragedy" od The Bee Gees.


Czwarta godzina przyniesie jeszcze więcej muzyki z "Celebration" Kool & The Gang i "Rock Steady" Arethy Franklin, po nostalgiczne dźwięki "Lay Down Sally" Erica Claptona.🎧 BACK TO THE 70s" z M.G. Kelly na fali Radio.Safira.FM w środę o godz. 13.30. 🎉 Cieszmy się kultowymi dźwiękami lat 70-tych! 🎶🕺💿


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page