top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Środa o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨

Cześć wszystkim miłośnikom muzyki retro! 🎶🕺💃


Już w środę o godz. 13:30 zabieramy Was w muzyczną podróż w czasie z audycją "Back to the 70s" z M.G. Kelly! Przygotujcie się na blisko cztery godziny niezapomnianych hitów, które odmieniły świat muzyki w latach 70-tych.


🕒 GODZINA PIERWSZA

Zaczynamy z klasycznymi rytmami Chic i "Good Times", przechodzimy przez niesamowity "Hooked On A Feeling" Blue Swede aż do Atlanta Rhythm Section z utworem "So Into You". Następnie Bad Company, The Allman Brothers, America i wiele innych!


🕒 GODZINA DRUGA

W drugiej godzinie rozkręcamy się z The Village People i ich kultowym "YMCA", po czym przechodzimy do Cher i jej "Half-Breed". Nie zabraknie również hitów od Thelma Houston, The Electric Light Orchestra czy Exile!


🕒 GODZINA TRZECIA

Trzecia godzina to prawdziwa uczta dla fanów rocka i popu - od Petera Framptona po Eltona Johna. Będziecie mogli posłuchać również George’a Harrisona, Roda Stewarta, Santany i wielu innych!


🕒 GODZINA CZWARTA

Ostatnia godzina to kontynuacja niesamowitych wrażeń! Ace, Player, Sweet, The Spinners, George Benson, Joni Mitchell... Lista jest długa i każdy znajdzie coś dla siebie.


Dołączcie do nas w środę o 13:30 i poczujcie ducha lat 70-tych. 🎸📻


 

bottom of page