top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Behind the Tunes & Rachael Lampa

🔥🎵 Chrześcijańska muza w Radio.Safira.FM - niedziela, godz. 23.00🎵🔥


"Behind the Tunes" - jak co tydzień - w niedzielę o godzinie 23:00. To kolejna okazja, aby zagłębić się w historie stojące za ulubionymi utworami chrześcijańskiego popu i rocka.


W tą niedzielę specjalnym gościem programu będzie Rachael Lampa. Przygotujcie się na historie, które poruszyły serca słuchaczy na całym świecie.


Segment 1: Rozpoczniemy od głęboko emocjonalnego "Shores of Mercy" Matta Kinga, przenosząc Was na brzegi miłosierdzia i spokoju. Następnie, Rachael Lampa zaprezentuje swój przejmujący utwór "Perfectly Loved", który jest przypomnieniem o nieograniczonej i bezwarunkowej miłości. Anne Wilson z "Strong" doda siły i odwagi, a Patrick Mayberry swoim "Lead On Good Shepherd" poprowadzi nas ścieżkami nadziei. Seph Schlueter zakończy ten segment utworem "Counting My Blessings", inspirując do doceniania każdego dnia.


Segment 2: Druga część audycji to kolejna dawka inspirującej muzyki. Phil Wickham z "I Believe" przypomni nam o mocy wiary, Crowder w "Grave Robber" odkryje przed nami tajemnice życia i śmierci, a TobyMac swoim "Faithfully" podkreśli znaczenie wierności i zaufania. Cain zamknie odcinek utworem "Any More", który jest pięknym przesłaniem o przebaczeniu i nowych początkach.


Dołączcie do nas w "Behind the Tunes" i poznajcie historie, które zainspirowały artystów do stworzenia tych wyjątkowych utworów. To będzie wieczór refleksji, nadziei i muzyki, która mówi prosto do serca. Niech każdy akord i każde słowo staną się dla Was źródłem inspiracji. Zapraszamy na fale Radio.Safira.FM.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Commenti


bottom of page