top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Biblia (nie tylko) Na Niedzielę

Biblia to niezwykła księga, która dostarcza nam odpowiedzi na wiele pytań, budzi w nas nadzieję i pokazuje drogę. Warto sięgać po nią codziennie, a nie tylko w niedzielę. Pozwólmy jej słowom dotknąć naszych serc i przemieniać nasze życie.

Drodzy Słuchacze Radia Safira! 📻✨


Zachęcamy Was dzisiaj do głębszego zanurzenia się w tekstach biblijnych przeznaczonych na ten dzień. Oto one:


- Psalm 105:1-6, 37-45

- Księga Wyjścia 16:2-15

- List do Filipian 1:21-30

- Ewangelia wg Mateusza 20:1-16


W obliczu współczesnych wyzwań i niewolnictwa w różnych formach, warto zastanowić się nad tym, jak Słowo Boże nawiązuje do tych trudnych kwestii.


"W dzisiejszym świecie, mimo postępu i globalizacji, mroczny cień niewolnictwa nadal pada na niewinnych. Handel ludźmi, przymusowa praca, wyzysk dzieci – te problemy wciąż istnieją, nawet w społeczeństwach, które uważają się za rozwinięte. Jak więc odnaleźć światło nadziei w tak mrocznych czasach?"


Wspomniane teksty biblijne przynoszą nam nadzieję, przypominając o Bożej trosce o każdego człowieka, o Jego obietnicach wybawienia i o tym, jak możemy być narzędziami tej zmiany w świecie.


Kochani, Biblia to niezwykła księga, która dostarcza nam odpowiedzi na wiele pytań, budzi w nas nadzieję i pokazuje drogę. Warto sięgać po nią codziennie, a nie tylko w niedzielę. Pozwólmy jej słowom dotknąć naszych serc i przemieniać nasze życie.


Z serca zachęcamy do refleksji nad Słowem Bożym. Niech będzie ono latarnią na naszej życiowej drodze!


Pozdrawiamy ciepło i życzymy błogosławionego dnia pełnego Bożej obecności! 📖❤️🙏


 

ks. Witold Augustyn

Comments


bottom of page