top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Biblijny wtorek w Radiu Safira

🌟 Zapraszamy Was na wyjątkowe świąteczne audycje w Radio Safira we wtorek o godz. 8.00, 11.00, 12.30, 18.30, 19.30 i 22.30. Przygotowaliśmy coś specjalnego, aby ubogacić Wasze świętowanie!


W każde święta słyszymy znaną historię: narodziny Dzieciątka, gospody przepełnione w Betlejem, żłobek, zwierzęta, pasterze, a czasem nawet mędrcy ze Wschodu. Ale czy to wszystko, co Boże Narodzenie ma nam do zaoferowania? Czy to tylko trochę bożonarodzeniowego folkloru i szczypta 'magicznej' świątecznej atmosfery?


Nie, to coś znacznie więcej! Za narodzinami tego niezwykłego Dziecka kryje się niesamowita historia. To moment, kiedy Odwieczny Bóg wkroczył w naszą rzeczywistość, Stwórca wszechświata umieścił swoją nieskończoną Miłość i Łaskę w ciele bezbronnego noworodka, a Król królów objawił się człowiekowi.


Może karp się przypali, a prezenty nie przypadną do gustu. Może zamiast rozświetlonej atmosfery spotkamy zwykłą, szarą rzeczywistość. Ale prawdziwe przesłanie Bożego Narodzenia pozostaje niezmienne i nie może zostać zapomniane.


Dołączcie do nas na Radio Safira, aby razem przypomnieć sobie i świętować to prawdziwe znaczenie świąt. Czekają na Was programy pełne refleksji, inspiracji i oczywiście niezapomnianej świątecznej muzyki.


 


bottom of page