top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blessed Beatz - Christian Show

Poniedziałek o godz. 10.00, 12.30, 16.30 i 22.30. Chrześcijański HIP HOP? Tak!


🎚️🎶🙌 Ruszamy z energetycznym poniedziałkiem w Radio Safira! 🙌🎶🎚️


Przygotujcie się na 2 godziny 🔥 chrześcijańskiego hip-hopu pełnego mocy i pozytywnej energii. "Blessed Beatz Live" to nie tylko muzyka, to pasja i wiadomości, które poruszą Wasze serca i umysły!


🎤 W dzisiejszej audycji specjalny wywiad z artystą, ekskluzywny Spotlight, gorący Weekly Mix oraz najświeższe New Music and News. Z nami zawsze jesteście na bieżąco!


📈 Nie przegapcie naszego Top 10 Countdown, gdzie usłyszycie najgorętsze kawałki tygodnia:


10. "Not My Style" - Sarah Reeves

9. "No L’s" - Bizzle

8. "Can You Hear Me" - Lecrae

7. "Winning" - Wande

6. "Big God" - Terrian

5. "Glory" - KB

4. "Glory" - Trip Lee

3. "Add It Up" - Lecrae


🔊 W drugim segmencie audycji Blessed Beatz Live spotkajcie się z Markiem White'em, usłyszycie "Can’t Tell It All" - Hulvey, "Pray and Go Hard" - Vsquad oraz "God Put Me on" - Miles Minnick i "Win Today" - The new Cool.


A w segmencie Real + Refined Show zanurkujcie w głęboki przekaz muzyki z pierwszą klasą "First Class" - Caleb Gordon.


🎧 W czwartym segmencie nowości, które zdefiniują Wasz muzyczny tydzień – "It’s the vibe for name" - George Rose i ekskluzywny mix od DJ Wiza.


Nie może Was zabraknąć! Włączcie Radio Safira i doświadczcie z nami muzycznej przygody, gdzie hip-hop spotyka wiarę i tworzy niepowtarzalną atmosferę. Do usłyszenia w poniedziałek!


#BlessedBeatzLive #ChristianHipHop #RadioSafira #Top10Countdown #NewMusic #LiveShow #HipHop #FaithMusic #MarcusSullivan #BlessedBeatz #EnergeticMonday

 

bottom of page