top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

⭐ Blessed Beatz Live 

LISTA PRZEBOJÓW CHRISTIAN HIP-HOP MARKUSA SULLIVANA


We wtorek o godzinie 17.30 na antenie Radio.Safira.FM - "Blessed Beatz Live Show". To kolejna, cotygodniowa okazja, aby zanurzyć się w świat chrześcijańskiej muzyki hip-hop i R&B, która inspiruje, podnosi na duchu i łączy serca słuchaczy.


Podczas najbliższego odcinka prowadzący przedstawi "Top 15 Countdown" – zestawienie piętnastu utworów, które obecnie królują na listach przebojów. Na piętnastym miejscu znajdziecie "IYKYK" od Tedashii, a dalej, kolejno, hity takich artystów jak Wingy Danejah, Toya Love & V. Rose z utworem "Back to You" czy "A New Calling" od Brandlyna. Nie zabraknie energetycznych i pełnych pasji utworów, jak "Big God" od Terraina czy "Vibrations" Dereka Minora.


W drugim segmencie usłyszycie utwory od siódmego do pierwszego miejsca, w tym "Let You Down" od Vica Lucasa czy "Christ Like" od Myle'a Minnicka, aż po prowadzącego na szczyt "Favorite Trapper" od 1K Phew.


"Blessed Beatz Live Show" to nie tylko muzyka, ale i przestrzeń do refleksji. W "Make a Difference Minute with Mark White" znajdziecie inspirujące historie i przemyślenia, które dodadzą Wam sił. Nie zabraknie też Andy'ego Mineo z utworem "Not Got do", który otworzy kolejny segment audycji.


W trzecim segmencie zanurzcie się w "Light Work" od 116, "No'ls" od Bizzle, czy "Glory to Glory" od KB i Trip Lee, a także poznajcie, co nowego przygotowali Lecrae i Andy w "Coming in Hot".


Na zakończenie, segment czwarty przyniesie świeżą porcję nowości muzycznych. Elohin z utworem "Up", Te’ Luv z "We were made" czy CeeSko feat. Nehemiah z "Change" to tylko niektóre z propozycji, które z pewnością zachwycą słuchaczy.


"Blessed Beatz Live Show" w Radio.Safira.FM – to spotkanie z muzyką, która nie tylko bawi, ale także inspiruje i zmienia perspektywę na otaczający nas świat. Do usłyszenia we wtorek o 17:30!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comentários


bottom of page