top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

⭐ Blessed Beatz Live 

LISTA PRZEBOJÓW CHRISTIAN HIP-HOP MARKUSA SULLIVANA


We wtorek o godz. 17:30 na antenie Radio.Safira.FM, kolejna odsłona "Blessed Beatz Live Show". To audycja, która przeniesie Was w świat chrześcijańskiego Hip-hopu, serwując zarówno gorące hity, jak i światowe premiery.


Podczas najbliższej emisji usłyszycie utwory, które nie tylko rozgrzeją Wasze serca, ale również niosą potężne przesłanie. Od inspirujących brzmień "Terrain Matthew 5", przez refleksyjne "Wait On" Nutone'a, aż po energetyczne "Love Like That" Hulvey'a, każdy kawałek jest wyjątkowy i ma swoją historię.


Nie zabraknie również segmentów specjalnych, w tym "Make a Difference Minute with Mark White" oraz bloków z nowościami muzycznymi, gdzie przedstawimy "świeżynki" takich artystów takich jak Elohin, Te’ Luv oraz duet Zaytoven & 1K Phew w kawałku "Let Go Let God".


To będzie ponadgodzinna podróż przez rytmiczne brzmienia i głębokie przesłanie chrześcijańskiego Hip-hopu, które połączy muzykę z duchowością na zupełnie nowym poziomie.


Zapraszamy wszystkich miłośników dobrych beatów i inspirujących tekstów do wspólnego odkrywania muzyki, która ma moc zmieniać świat.


🙏✨🎶 "Blessed Beatz Live Show" w Radio.Safira.FM – to spotkanie z muzyką, która inspiruje i zmienia perspektywę na otaczający nas świat. Do usłyszenia we wtorek o 17:30!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page