top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

⭐ Blessed Beatz Live 

LISTA PRZEBOJÓW CHRZEŚCIJAŃSKIEGO HIP-HOP-u MARKUSA SULLIVANA


To już we wtorek! O godz. 17:30 na antenie Radio.Safira.FM, kolejna odsłona "Blessed Beatz Live Show". To audycja, która przeniesie Was w świat chrześcijańskiego Hip-hopu, serwując zarówno gorące hity, jak i światowe premiery.


W programie czeka na Was "Top 15 Countdown" z najgorętszymi utworami chrześcijańskiej muzyki współczesnej.


Na czele listy znajdziecie "It Ain’t Safe" od KB, zaś tuż za nim pozycje takie jak "Mmmmm" od Caleba Gordona i "Love Like That" od Hulveya.


W programie również segment "Make a Difference Minute with Mark White" oraz "Blessed Beatz Segment 3" z utworami "Big God" od Terrain i "Let You Down" od Vica Lucasa.


Na zakończenie znajdziecie "Segment 4 New Music" z najnowszymi utworami, w tym "Hands on Me" od Mike’a Teezygo z gościnnym udziałem Jekalyn Carr. To będzie niezapomniane popołudnie pełne inspirujących dźwięków i pozytywnej energii.


🙏✨🎶 "Blessed Beatz Live Show" w Radio.Safira.FM – to spotkanie nie tylko dla miłośników chrześcijańskiego Hip-hopu! Do usłyszenia we wtorek o 17:30!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page