top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

⭐ Blessed Beatz Live 

LISTA PRZEBOJÓW CHRZEŚCIJAŃSKIEGO HIP-HOP-u MARKUSA SULLIVANA


🎤🙌 Przygotujcie się na muzyczne emocje z "Blessed Beatz Live Show"! Zapraszamy we wtorek o 17:30 na fale Radio.Safira.FM, gdzie rozbrzmiewać będzie chrześcijański hip-hop z naszej światowej listy przebojów!


🎧 Odkryjecie nowości na scenie, przypomnicie sobie niektóre z klasyków, a także posłuchacie cotygodniowych notowań Top 15, gdzie na pierwszym miejscu znalazł się utwór "Love Like That" od Hulvey. Nie przegapcie takich hitów jak "Christ Like" od Mile Minnick czy energetyczne "It Ain’t Safe" od KB.


📅 W tej audycji, pełnej inspiracji i pozytywnych wibracji, nie zabraknie również momentu "Make a Difference Minute with Mark White", gdzie usłyszycie przemyślenia, które mogą zmienić wasze podejście do codziennych wyzwań.


🎶 Segment czwarty przyniesie świeże utwory takie jak "Hands on Me" od Mike Teezy ft. Jekalyn Carr czy "Church Jumping" od Caleba Gordona. To idealna okazja, by doświadczyć, jak muzyka łączy, inspiruje i przemawia do serc.


Dołączcie do nas, aby razem celebrować siłę wiary przez pryzmat chrześcijańskiego hip-hopu. Niech każdy wtorek o 17:30 stanie się dla Was czasem pełnym nadziei i dobrej energii!

🙏✨🎶 "Blessed Beatz Live Show" na fali Radio.Safira.FM. Do usłyszenia we wtorek o 17:30!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page