top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

⭐ Blessed Beatz Live 

LISTA PRZEBOJÓW CHRISTIAN HIP-HOP MARKUSA SULLIVANA


We wtorek o 17:30 na antenie Radio.Safira.FM przygotuj się na energetyczne, pełne wiary brzmienia chrześcijańskiego Hip-Hopu, które podbijają światowe sceny. Odkryj z nami najnowsze hity i światowe premiery, które inspirowane są wiarą, nadzieją i miłością.


Nasza wyjątkowa lista przebojów "Top 15 Countdown" rozpoczyna się od utworu Stevena Malcoma "40", prowadząc przez kolejne muzyczne odkrycia, takie jak "Marvelous" od Mission czy "God God II" LimoBlaze, aż do absolutnych hitów, które nieustannie zachwycają słuchaczy. Znajdź swojego ulubionego artystę wśród takich nazwisk jak Mike Teezy, Roy Tash, Derek Minor, a także Caleb Gordon z jego niezapomnianym "Mmmmm".


W segmentach "Blessed Beatz Live Show" będziemy świadkami muzycznych premier oraz inspirujących utworów, które mają szansę stać się hymnami nowej generacji. Od "If I Tried" Henrika, przez "Perry Lane" Hulvey'a, aż po "Christ Like" Mile'a Minnicka, który zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce na naszej liście.


Nie zabraknie także specjalnego momentu z Markiem White'em w "Make a Difference Minute", gdzie poruszymy tematy, które inspirują i motywują do bycia zmianą, którą chcemy widzieć w świecie.


W dalszej części audycji odkryjemy nowości muzyczne, w tym utwory takie jak "Pray For Me" Tadashii, "Up" Elohin czy "We Were Made" Te' Luv, które przynoszą świeże brzmienie na chrześcijańską scenę Hip-Hopu. Znajdź inspirację w utworach "Change" CeeSko feat. Nehemiah czy "Jesus Loves Me" Cliff West, które przekazują mocne, duchowe przesłanie.


Przygotuj się na sporą dawkę chrześcijańskich rytmów w "Blessed Beatz Live Show". Dołącz do nas w podróży po najnowszych ścieżkach chrześcijańskiego Hip-Hopu, które dotykają serca i duszy.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page