top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Rock Show

Rock! ⏰ Niedziela o 13:30

W niedzielę o godzinie 13:30, Radio Safira serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę "Blue Pie Radio Show", gdzie Gabe Rizza, Damien Reilly oraz Anthony Milton zaprezentują rockową ucztę dla miłośników mocnych brzmień.


W tej specjalnej edycji programu skupimy się na rockowych dźwiękach, prezentując utwory takich artystów jak Sam Pollard, Oohlala, Key Loch, The Voublys, Dave Evans, Running Blue i Southpaw.


Część A rozpocznie się od utworu "R.I.P" zespołu The Voublys, a następnie usłyszymy "Heartbreak Hotel" w wykonaniu Dave'a Evansa oraz "The Other Side" Sama Pollarda. Program zawiera również porywające utwory takie jak "Don't Fight The Feeling" od Oohlala oraz "You Gotta Move" Key Loch z gościnnym udziałem Oohlali i Gabe Rizzy. Nie zabraknie również dźwięków Southpawa z utworami "Alien" i "Coast To Coast".


Część B to kontynuacja rockowej podróży z utworami "Imaginary Eyes" Running Blue, "Back On The Firing Line" Dave'a Evansa oraz "Wild Side" Running Blue w remiksie. Dave Evans przyciągnie uwagę słuchaczy takimi hitami jak "Rock N Roll Or Bust" i "Only The Good Die Young". Zakończenie programu zapewni Running Blue z utworami "Grey Day" i "Dream War Movies".


Nowe, ekscytujące brzmienia w "Blue Pie Radio Show" w Radio Safira!


 

コメント


bottom of page