top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

⏰ 13:30 w niedzielę


🎤🎧 W niedzielę o godzinie 13:30 zapraszamy Was do wysłuchania audycji "Blue Pie Radio Show", gdzie na fali rytmów Dance Pop będziemy gościć niezwykłych artystów. Gabe Rizza, Damien Reilly oraz Anthony Milton zaprezentują nam zestaw energetycznych utworów, które z pewnością wprowadzą Was w doskonały nastrój!


🎵 CZĘŚĆ A zabierze nas w podróż przez dynamiczne brzmienia od DL Down3r i jego "Suga Boom Boom (The Remix)", przez retro klimaty Key Loch w "Frozen (RetroClub Mix)", aż po futurystyczne dźwięki Josha Younga w "Oxygen (Boxon Future House)". Nie zabraknie również boogie wibracji od Boogie Warehouse oraz soulfulnego "Passenger" w wykonaniu B-Blessa. Wyjątkowe dźwięki połączą nas z Jamajką dzięki Key Loch i ich "We Love Jamaica", a taneczne rytmy w "Let's Dance (TP Mix)" i "Boogie Oogie Oogie" od Key Loch, Gabe Rizzy i Sahry zapewnią mnóstwo energii.


🎉 CZĘŚĆ B kontynuuje taneczną przygodę z Joshem Youngiem i jego "Sexy Dress (Dr D Saber Mix)" oraz "She's A Thrilla", a także unikalnymi miksem "Shake (Radio Mix)" od Key Loch z Lisą "Left Eye" Lopes. Dino Jag i Barry Crocker w "Shine A Light (Moonbeams)" oraz The OUTpsiDER w "Please Don't Let Me Be Misunderstood" dodadzą audycji nieco nostalgicznych nut. Josh Young ponownie zachwyci w "Lit" i "Electric", a Missy Crissy przygotowała serię energetycznych hitów, od "Party All Night" po "Keep Believing".


Dołączcie do nas w tym muzycznym święcie i odkryjcie nowe ulubione utwory, które będą Waszym towarzyszem na każdy dzień! Niedziela godz. 13.30. Ta muzyka na pewno Cię poruszy!🎙️🏙️


 

Comments


bottom of page