top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

⏰ 13:30 w niedzielę


🎤🎧Kolejna odsłona Blue Pie Radio Show w Radio Safira! Już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:30, rock-odcinek poprowadzą dla Was Gabe Rizza, Damien Reilly i Anthony Milton.


W tym wydaniu skupimy się na energetycznych brzmieniach rockowych, prezentując utwory takich artystów jak Oohlala, Running Blue, Southpaw oraz Key Loch. Będzie to doskonała okazja, by odkryć nowe rockowe hity oraz przypomnieć sobie te już znane.


Część A audycji rozpoczniemy od „Kindness Of Strangers” zespołu Oohlala, by następnie przenieść Was do świata myśli z „Inside Your Head” w wykonaniu Running Blue i Gabe Rizza. Nie zabraknie również takich utworów jak energetyczne „Wild Side” czy pełne emocji „Another Bad Day”.


W części B audycji zanurzymy się głębiej w rockowe brzmienia z utworami „Head In A Box” od Southpaw, „Free At Last” Oohlala, aż po niezwykłe „World Of Difference” Sama Pollarda. Każdy znajdzie coś dla siebie, od energetycznych riffów gitar po bardziej refleksyjne kompozycje.


Blue Pie Radio Show na antenie Radio Safira. W każdą niedzielę o 13:30 cieszcie się najlepszymi rockowymi dźwiękami!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page