top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

⏰ 13:30 w niedzielę


🎤🎧W najbliższą niedzielę o godzinie 13:30 zapraszamy Was do wysłuchania audycji Blue Pie Radio Show na antenie Radio.Safira.FM, którą poprowadzą Gabe Rizza, Damien Reilly oraz Anthony Milton. Tym razem, nasza wycieczka zabierze Was w świat Dance Popu, prezentując utwory takich artystów jak Jord Allen, Key Loch, B-Bless i Michael Jameson, aby wymienić tylko kilku.


Pierwsza część audycji rozpocznie się od energetycznego "Get Happy" Jord Allena, przechodząc przez serię hipnotyzujących kawałków Key Loch we współpracy z Avery May Parker, Sahra oraz Gabe Rizzą, oferujących mieszankę emocji i dźwięków. Nie zabraknie również utworów B-Bless w połączeniu z Missy Crissy i Damienem Reilly, oferujących pasażerską podróż w rytmach pop. Dodatkowo, usłyszycie "Out There (Space Mix)" i "I Belong To You (Old Skool Mix)", które przeniosą Was w inne wymiary muzycznej przyjemności.


Druga część audycji to kontynuacja muzycznego święta, w której pojawi się "Running Blue" w niesamowitym Nathaniel Mixie, a także niezwykła kolaboracja The OUTpsiDER z Neil Diamond w utworze "The Harp Got Me". Suzanna Lubrano dostarczy serię utworów pełnych emocji i egzotycznych rytmów, a Josh Young wprowadzi nas w klimaty Tropical House z "Oxygen". Nie zabraknie też energicznych utworów od Key Loch z udziałem Native Wayne, Gabe Rizzy i The Jamaican Band, które z pewnością rozgrzeją Wasze muzyczne serca.


Dołączcie do nas o godz. 13.30 w niedzielę, na Radio.Safira.FM, aby razem celebrować uroki Dance Popu w towarzystwie wyjątkowych gości. Bądźcie gotowi na muzyczną podróż, która naładuje pozytywną energią na cały nadchodzący tydzień.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comentários


bottom of page