top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

⏰ 13:30 w niedzielę


W najbliższą niedzielę o godzinie 13.30 zapraszamy Was na cotygodniowe wydarzenie muzyczne w Radio.Safira.FM - audycję "BLUE PIE RADIO SHOW". To będzie epizod poświęcony muzyce Dance Pop, w którym usłyszycie utwory takich artystów jak DL Down3r, Key Loch, Josh Young & B-Bless, i wielu innych.


CZĘŚĆ A

Rozpocznijcie z nami tę muzyczną podróż od hitu „Suga Boom Boom (The Remix)” w wykonaniu DL Down3r ft. Jack Parry, po czym przejdziemy do energetyzującego „Frozen (RetroClub Mix)” od Key Loch ft. Missy Crissy. Nie zabraknie również przestrzennych brzmień w „Oxygen (Boxon Future House)” Josh Younga, a Boogie Warehouse zabierze Was na taneczny parkiet z „2000 (Radio Edit)” i „On Top (Extended Boogie Mix)”. B-Bless ft. Missy Crissy z „Passenger (Extended Mix)” doda trochę rytmu do Waszego popołudnia, a Josh Young ponownie zaskoczy z „Cadillac”.


Noce z Boogie Warehouse na pewno nie będą samotne z „Lonely At Night (Extended Boogie Mix)”, a DJ 5th Mars ft. Suzanna Lubrano w „Loving You Forever” oraz w kolejnych utworach przeniosą Was w świat niekończącej się zabawy i tańca. Kluczową rolę odegrają również Key Loch w połączeniu z Gabe Rizzą, Sahra, Native Wayne i The Jamaican Band, prezentując między innymi utwory „We Love Jamaica” i „Let's Dance (TP Mix)”.


CZĘŚĆ B

Drugą część audycji otworzy „Sexy Dress (Dr D Saber Mix)” Josh Young ft. Toyanna, wprowadzając jeszcze więcej seksapilu i energii. Seria hitów kontynuowana będzie przez Key Loch ft. Lisa "Left Eye" Lopes z „Shake (Radio Mix)”, a The OUTpsiDER ft. Resonator z „Please Don't Let Me Be Misunderstood” oraz Josh Young ft. Elise Estrada z „Lit” dodadzą odrobiny... światła.


Dino Jag ft. Barry Crocker z „Shine A Light (Moonbeams)” i kolejne utwory zapewnią unikalne brzmienia i emocje, które tylko Blue Pie Records może dostarczyć. Missy Crissy vs Morreti z „Party All Night (Radio Edit)” i „Digital” Missy Crissy to gwarancja najlepszej zabawy do samego końca.


Niedziela godz. 13.30 na fali "BLUE PIE RADIO SHOW" w Radio.Safira.FM. To będzie niezapomniana podróż przez najlepsze utwory Dance Pop, które na pewno rozbudzą w Was chęć do tańca i świętowania. Do usłyszenia!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page