top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Blue Pie Show

POP & ROCK ⏰ Dzisiaj o 13:30

🔥🎸 Szykujcie się na rockowe brzmienia, które rozpalą Wasze niedzielne popołudnie do czerwoności!


O godzinie 13:30 na Radio Safira nadajemy najnowszą audycję BLUE PIE SHOW z GABE'EM RIZZĄ, DAMIENEM REILLYM i ANTHONY'M MILTONEM! 📻🎶


🌟 W pierwszej części usłyszycie energetyczne kawałki od Oohlala z EPki "Chop The Mutha Down" w miksach GR, które przyprawią Was o szybsze bicie serca!


Będzie też country w nowoczesnym wydaniu od Key Loch i porywające utwory "Fantasy" oraz "Another Bad Day" w remiksach, które gwarantują muzyczną eskapadę na najwyższym poziomie. 💫


💿 Oohlala zabierze Was również w podróż z "Dog Gone Insane" i "Yeah People", po których nikt nie pozostanie obojętny. Running Blue i Gabe Rizza pokażą, co znaczy prawdziwe rockowe uderzenie w "Inside Your Head" i nostalgicznym "Daniel".


🎵 Część druga audycji to kontynuacja rockowego szaleństwa z "Imaginary Eyes" Running Blue oraz klasyki Dave'a Evansa - gwiazdy rocka, który rozgrzeje Was "The Thunder Down Under" i "Heartbreak Hotel".


🔊 Nie zapomnijcie o "Water Turns to Wine" i tajemniczym "Chinese Whispers" od Oohlala, które dodadzą klimatu naszemu popołudniu. To będzie prawdziwe święto muzyki, pełne największych hitów i ekskluzywnych mikstur dźwięków, które znajdziecie tylko w Blue Pie Records z USA.


✨ Przygotujcie się na mieszankę popu, rocka i niepowtarzalnych emocji, które tylko muzyka na żywo może dostarczyć! Zanurzcie się w muzycznym maratonie, który zostawi Was z wibracją w sercu i dźwiękiem w duszy.


📅 Przyłączcie się do nas w tę niedzielę o 13:30 i bądźcie częścią tej niezapomnianej muzycznej przygody na Radio Safira.


 

Komentáře


bottom of page