top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

ROCK ⏰ Niedziela o 13:30

🚨🎸 ROCKOWY WEEKEND w Radio Safira! 🎸🚨


🎤 ARTYŚCI: GABE RIZZA, DAMIEN REILLY & ANTHONY MILTON

📻 SHOW: BLUE PIE RADIO SHOW

🗓️ KIEDY: Niedziela, 13:30


Przygotujcie się na rockową eksplozję z "Blue Pie Show" w Radiu Safira! W tym odcinku usłyszycie wyłącznie skrojone na miarę rockowe hity, w wykonaniu znakomitych artystów, jak Sam Pollard, Oohlala i Southpaw, prezentowanych przez Blue Pie Records.


🎧 CZĘŚĆ A:

Zaczniemy od elektryzujących dźwięków Sama Pollarda, którego "Young Relaxed And Free" i "Penny Drops" sprawią, że poczujecie młodzieńczy bunt w najlepszym wydaniu. Dalej Oohlala z "Water Turns To Wine" i "Loving Hand" wprowadzą Was w nostalgiczny nastrój rocka z lat 70., a Southpaw z "Alien" i "Coast To Coast" zabiorą Was w podróż przez współczesne brzmienia indie rocka.


🎶 CZĘŚĆ B:

A potem Sam Pollard powraca z "Library" i "Holiday", dając Wam soundtrack na każdy nastrój i okazję. Przemierzajcie z nim "Distant Symphony" i poszukajcie odpowiedzi na pytanie "Where Should We Go". Nie zabraknie również mocnych akcentów w postaci "Information War" i "This Is The End", które dopełnią rockową odyssey.


Nie przegapcie tej unikalnej, rockowej playlisty, która jest niczym muzeum współczesnego rocka, z kuratorem w postaci Gabe'a Rizzy, Damiena Reilly'ego i Anthony'ego Miltona.


🔥 Złączcie się z nami w tę rockową podróż tylko w Radiu Safira, w każdą niedzielę o 13:30. Niech Wasze serca biją w rytmie rocka!


Do usłyszenia na antenie - niech rock żyje wiecznie! 🤘✨


 

Comments


bottom of page