top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind


Piątkowe Chwile Inspiracji z Christian Music Rewind na fali Radio.Safira.FM 🎶✨


Przygotujcie się na pełen dzień muzycznych inspiracji z najlepszą muzyką chrześcijańską w audycji Christian Music Rewind. Tego piątku, od rana do wieczora, Radio.Safira.FM zaprasza na sześć emocjonujących segmentów pełnych duchowych dźwięków.


🎼 Pierwsza godzina zaczyna się od klasyków jak „Wonder Why” Avalon czy „Desert Rose” Whiteheart. Nie zabraknie również hitów „Wings” od 4Him i energetycznego „Get Ready” The Imperials.


🎼 W drugim segmencie usłyszycie „Under The Influence” Anointed oraz „The Hardway” od DC Talk. Amy Grant przypomni „Helping Hand”, a Mylon & Broken Heart zabiorą Was w podróż „Trains Up In The Sky”.


🎼 Trzeci segment przyniesie utwory takie jak wzruszające „The Beauty Of The Cross” Crystal Lewis i „After This Day Is Gone” Bryana Duncana.


🎼 Czwarty segment to prawdziwa uczta duchowa z utworami Steve’a Campa „Run To The Battle”, „God Is In This Place” Plus One, a także „Creed” Richa Mullinsa.


🎼 Piąty segment obfituje w utwory od Davida Meece „Seventy Times Seven” do „Learning To Breathe” Switchfoot i „Live The Life” Michaela W. Smitha.


🎼 Zakończenie dnia w szóstym segmencie przynosi jeszcze więcej inspiracji z takimi utworami jak „Adore” Jaci Velasquez czy „My Refuge” Sonicflood.Pozwólcie muzyce wypełnić Wasze serca i umysły.🎶✨🙏 Radio.Safira.FM z "Christian Music Rewind" aż w sześciu rytmicznych segmentach - przez cały dzień! 🎶


 

Comentarii


bottom of page