top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind

PIĄTEK w Safira.FM!


W najbliższy piątek Radio Safira zaprasza na "Rewind Christian Music". Przez cały dzień, w sześciu odcinkach, będziemy wspólnie odkrywać skarby chrześcijańskiej muzyki, które przez lata wzruszały, inspirowały i dodawały sił.


Pierwsza godzina rozpocznie się od klasyków takich jak "Dive" Stevena Curtisa Chapmana czy "Go And Sin No More" Rebeki St. James. Nie zabraknie również mocnych brzmień Skillet z utworem "Rest" oraz Third Day i Michaela W. Smitha, którzy z pewnością wprowadzą Was w zadumę i pokój serca.


Drugi segment przybliży nam utwory, które poruszają i motywują, takie jak "Stomp" God's Property czy "Beyond Belief" Petry. Utwory te, wraz z dźwiękami Point Of Grace i Wesa Kinga, przypomną nam o sile wiary, nadziei i miłości.


Trzecia część pierwszej godziny poświęcona będzie chwili refleksji z Erin O’Donnell i Kim Hill, a także kolejnym utworom Stevena Curtisa Chapmana, zachęcającym do modlitwy i zaufania.


W drugiej godzinie audycji, czeka na Was jeszcze więcej muzycznych perełek. Jaci Velasquez, Audio Adrenaline czy Rich Mullins zabiorą Was w podróż pełną nadziei i spokoju, podczas gdy Michael W. Smith i Whiteheart dodadzą energii i siły do pokonywania codziennych wyzwań.


Pamiętajcie także o lżejszym segmencie z "FUNNY FLASHBACK" Justina Fennella, który dostarczy odrobiny humoru i uśmiechu.


Ostatnie segmenty będą okazją do odkrycia utworów, które wyrażają zwycięstwo, miłość i wieczność w sercu chrześcijańskiej muzyki przez Degarmo & Key, Tait, Sonicflood, 4Him, Michelle Tumes, Newsboys i True Vibe.


To będzie dzień pełen muzycznych wzruszeń, wspomnień i inspiracji. Dołączcie do nas i przypomnijcie sobie, jak wielką moc ma muzyka w życiu każdego z nas.


 

Kommentare


bottom of page