top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind

PIĄTEK w Safira.FM!


"Christian Music Rewind" na antenie Radio Safira! Bądźcie z nami cały dzień, delektując się klasykami chrześcijańskiej muzyki. W sześciu niesamowitych częściach, od rana do wieczora, będziemy wspólnie świętować moc muzyki, która łączy, inspiruje i przynosi nadzieję.


HOUR ONE:


W pierwszej godzinie rozpoczynamy mocno z klasykami, które poruszą wasze serca. Carman z kultowym "Satan, Bite The Dust", Rebecca St. James przynosząca "Peace", Amy Grant z niezapomnianym "That's What Love Is For", Jon Gibson z energetycznym "Jesus Loves Ya" oraz Plus One z "God Is In This Place". W drugim segmencie Sixpence None The Richer zabierze was w podróż z "Breathe Your Name", a Whiteheart, Clay Crosse i Kim Boyce dodadzą energii swoimi przebojami. Trzeci segment to Margaret Becker, 4Him i Bebe & CeCe Winans z piosenkami, które dotkną waszych dusz.


HOUR TWO:


W drugiej godzinie Phil Keaggy, Third Day, Jaci Velasquez i Michael W. Smith zabiorą nas dalej w naszej muzycznej podróży z piosenkami pełnymi nadziei i inspiracji. Nie zabraknie też humoru dzięki Bobowi Smiley. W piątym segmencie David Meece, Ragamuffin Band, Take 6 i Brent Bourgeois dodadzą głębi naszym refleksjom. Kończymy tę godzinę z Caedmon's Call, Geoff Moore & The Distance oraz Lisa Bevill, przypominając o bezwarunkowej miłości i akceptacji.


To będzie dzień pełen epickich emocji, nostalgii i przede wszystkim - wiary. Bądźcie z nami!


 

Comments


bottom of page