top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind


W piątek na antenie Radio.Safira.FM powróćmy do korzeni współczesnej muzyki chrześcijańskiej z audycją Christian Music Rewind! Przeżyjmy razem nostalgiczną podróż przez dwa całogodzinne bloki podzielone na sześć muzycznych segmentów, które zabiorą nas w niezapomnianą podróż przez historię chrześcijańskich hitów.


Pierwsza godzina rozpocznie się od segmentu pełnego nadziei i inspiracji z utworami od Caedmon's Call, Audio Adrenaline, Rebecca St. James, Sheila Walsh i Whiteheart, przenosząc nas w czasie do momentów, które na zawsze zapisały się w historii muzyki chrześcijańskiej.


W drugim segmencie posłuchamy DC Talk z ich niezapomnianym "In The Light", Susan Ashton, Bryana Duncana, i Third Day z ich płomiennym "Consuming Fire", które rozgrzeją nasze serca.


Trzeci segment to kontynuacja muzycznej podróży z Stevenem Curtisem Chapmanem, The Imperials i Wayne'em Watsonem, oferując muzyczne przesłanie, które pozostaje aktualne.


Godzina druga rozpocznie się od czwartego segmentu, gdzie Cindy Morgan, David and The Giants, Michael W. Smith, i Petra zabiorą nas na wyjątkową muzyczną przygodę, w tym "Funny Flashback" z Hicks and Cohagan, dodając lekkości i humoru do naszej podróży.


W piątym segmencie, Amy Grant, Rich Mullins, Point of Grace, i Stacie Orrico podzielą się z nami swoimi nieśmiertelnymi utworami, które niezmiennie zachwycają i inspirują.


Na zakończenie, w szóstym segmencie, Geoff Moore and The Distance, Newsboys, i Plus One przypomną nam, co w muzyce chrześcijańskiej jest najcenniejsze, oferując utwory pełne wiary i nadziei.


Dołącz do nas w tej wyjątkowej muzycznej podróży z Christian Music Rewind, na falach Radio.Safira.FM. Bądź z nami w ten piątek!


 

Comments


bottom of page