top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind


Zbliża się ulubiony piątek, zatem Radio.Safira.FM zaprasza na kolejną muzyczną podróż w czasie z audycją "Christian Music Rewind". Przez cały dzień, w sześciu epickich odcinkach, posłuchamy najlepszych chrześcijańskich hitów, które na stałe wpisały się w historię muzyki.


Pierwsza godzina rozpocznie się od Margaret Becker z "Keep My Mind" oraz niezapomnianego "What If I Stumble" od DC Talk. Nie zabraknie również klasyków takich jak "A Man You Would Write About" od 4Him czy "Lovely Day" w wykonaniu Out of Eden.


Druga godzina przyniesie takie perełki jak "In Christ" od Big Daddy Weave i "Friends" Michaela W. Smitha, a także "The Heart of Worship" w świetnym wykonaniu Matta Redmana.


Trzecia godzina to więcej niezapomnianych utworów Michaela W. Smitha i piękna "Sometimes He Calms the Storm" Scotta Krippayne.


Czwarta godzina odkryje przed nami "Basic Instructions" Burlap to Cashmere i "Thankful Heart" Petry, a także "Glory" Jaci Velasquez.


W piątej godzinie Kathy Troccoli przypomni nam o "Mission of Love", a Geoff Moore and The Distance o tym, jak ważna jest przyjaźń w "A Friend Like You".


Na zakończenie - nuty pełne odwagi i nadziei od Newsboys w "Not Ashamed" i Third Day z "Who I Am".


Przygotuj się na dzień pełen wspomnień, refleksji i muzycznych odkryć. Niech muzyka z "Christian Music Rewind" przeniesie Cię do czasów, które kształtowały współczesną scenę chrześcijańską. Radio.Safira.FM - przez cały dzień! 🎶🙏🕰️


 

Komentar


bottom of page