top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Co jeśli... Bóg ma inny plan?

Jak odnaleźć nadzieję, kiedy życie przybierze nieoczekiwany obrót? Od poniedziałku godz. 9.00 i 17.00.


Co jeśli... nagle wszystko stracisz? Co jeśli… oszuka cię bliski przyjaciel? Co jeśli… zmagasz się z poważną chorobą? Co jeśli… twój szef traktuje cię niesprawiedliwie i lekceważąco? Jak odnaleźć nadzieję, kiedy życie przybierze nieoczekiwany obrót?

"Jako wierzący ludzie żyjemy na froncie wojny duchowej. Życie stawia nam wiele trudnych pytań. Możemy oczywiście udawać, że one nas nie dotyczą, i bujać w obłokach albo się z nimi zmierzyć, aby mocno stać nogami na ziemi.

Pastor Chuck Swindoll jak zawsze interesująco i inteligentnie dotyka trudnych tematów, niezmiennie odwołując się do ostatecznego, dla nas wierzących, autorytetu – Biblii. Wystarczy zajrzeć do spisu treści, żeby się przekonać, że tę książkę trzeba przeczytać. Można się z niej wiele nauczyć! Polecam."

- dr Zygmunt P. Karel, pastor Charles R. Swindoll – autor bestsellerowych książek o życiu chrześcijańskim i nauczyciel biblijny uznawany za jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich kaznodziejów ostatniego półwiecza. Założył międzynarodową fundację Insight for Living popularyzującą znajomość Pisma Świętego i rozpowszechniającą praktyczne biblijne wskazania w formie audycji radiowych. Programy z wykładami Swindolla są tłumaczone na wiele języków i nadawane przez rozgłośnie na całym świecie.


W Radio Safira wysłuchasz już od poniedziałku o godz. 9.00 i 17.00.

 

Recenzja i książka: Aetos

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page