top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Dobranocka - nowa audycja muzyczna

Codziennie o godz. 20.00Czy czujesz, że potrzebujesz dawki pozytywnej energii i chcesz zbalansować swoją wiarę? Jeśli tak, to Radio Safira jest idealnym miejscem dla Ciebie! Codziennie o godzinie 20:00, możesz słuchać wspaniałych utworów muzycznych, które pobudzą Twoje emocje i pozwolą Ci zbliżyć się do Boga.


Dobranocka to nasz zestaw utworów, który składa się z różnych gatunków adresowanych przede wszystkim do dzieci i rodziców. Niezależnie od Twojego gustu muzycznego, znajdziesz tutaj coś dla siebie. Od wesołych i łatwych do zapamiętania piosenek dla dzieci, aż po emocjonalne utwory dla dorosłych, nasza audycja jest idealna dla wszystkich, którzy chcą zbudować swoją wiarę i relację z Bogiem. Dwujęzycznie, bo po polsku i angielsku.


Takie utwory, jak "God Knows About Everything" czy "My Body Is a Temple of the Holy Spirit", mają na celu nauczenie dzieci podstawowych zasad wiary, podczas gdy inne, takie jak "Bohater" czy "Najpiękniejsza z kobiet", zachęcają do budowania relacji z Bogiem. Ogólnie rzecz biorąc, nasza audycja jest pełna pozytywnej energii i dobrego nastroju.


Nie czekaj! Znajdź naszą audycję codziennie o godzinie 20:00 (oprócz sobót i niedziel) na antenie Radio Safira i doświadcz niezapomnianej podróży pozytywnych wibracji i duchowych odkryć. To także kilka chwil powrotu do naszego dzieciństwa.


 

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page