top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Globalsessions & Paul Rudd

 Na fali Safira.FM - w niedzielę o godz. 10.30🌟🎶


🎶🌍 Włączcie Radio Safira w najbliższą niedzielę o 10.30 aby posłuchać Globalsessions z Paulem Ruddem! 🌍🎶


W tym tygodniu "Utworem Tygodnia" zostaje przebój Davida Guetty i Kim Petras "When We Were Young" w niesamowitym remiksie Steve'a Aokiego i KAAZE! Globalsessions, teraz docierające do słuchaczy w ponad 35 krajach przez 135 stacji radiowych co tydzień, zawsze przynosi najświeższe brzmienia sceny muzycznej.


🔥 Poznajcie najgorętsze utwory tego tygodnia, w tym "Fly Away" od 89ers x Michael Rivera x Robert Miles, energetyczne "Blessed" Mike'a Williamsa i Robbiego Mendeza, a także "High" Bryna Christophera. Nie zabraknie też klubowych hitów jak "Diamonds" Joe Bermudeza czy "Show Me Love" Hellmate x Santiago & Carlitos x Chantal Lewis-Brown.


💥 Specjalnie dla Was, "TRACK OF THE WEEK" to już wspomniany "When We Were Young" (Steve Aoki & KAAZE Remix) od Davida Guetty i Kim Petras, gwarantujący niezapomniane wrażenia muzyczne.


🎧 Nie przegapcie innych utworów z audycji, takich jak "Overpowered" Smokey Bubblin' B & Alex Mills czy "Murder On The Dance Floor" Sophii Ellis-Bextor w remixie Wilsona & Smokin Jack Hilla.


📱 Pamiętajcie, aby śledzić Paula Rudda i Globalsessions w mediach społecznościowych pod @theglobalsessions i @djpaulrudd.


Dołączcie do nas na falach Radio Safira i poczujcie globalne wibracje z Globalsessions!


 


Comments


bottom of page