top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Globalsessions & Paul Rudd

 Na fali Radio.Safira.FM - w niedzielę o godz. 10.30🌟🎶


🎧 W niedzielę o godz. 10.30, jak co tydzień, „GlobalSessions” w Radio.Safira.FM, prowadzona przez niezastąpionego Paula Rudda! Jak zwykle, Paul zabierze nas w muzyczną podróż po najnowszych hitach i odkryciach muzycznych z całego świata.


Tym razem, naszym „Utworem Tygodnia” został utwór Becky Hill "Outside Of Love", który z pewnością dostarczy Wam dużo emocji i energii. Oprócz tego, audycja obfituje w wyjątkowe kawałki, od energetycznego "Unconditional" w wykonaniu Kelli-Leigh po elektro-popowe brzmienia w "Waiting" Osborne'a & Justina Novaka.


Nie zabraknie również miejsca dla klasycznych już brzmień w nowoczesnych aranżacjach, jak "Together In Electric Dreams" Zen Freemana oraz oryginalnych remiksów znanych utworów, które na nowo ożywają w interpretacji takich artystów jak Tiesto z remixem hitu Kygo "Whatever".


Każdy znajdzie coś dla siebie, od głębokich brzmień house przez taneczne rytmu po sentymentalne melodie. Paul Rudd z dbałością o każdy detal muzyczny, jak zawsze, wprowadzi słuchaczy w idealny nastrój w niedzielne przedpołudnie.


Zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki w Radio Safira FM – niech ten niedzielny poranek stanie się wyjątkowym muzycznym doświadczeniem! 🎶🌍✨


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.


Comentarios


bottom of page