top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Globalsessions & Paul Rudd

Na fali Safira.FM - w niedzielę o godz. 10.30

🌍✨ Przywitajcie niedzielne przedpołudnie z wyjątkowymi brzmieniami w GlobalSessions z Paulem Ruddem w Radio Safira o 10:30! 🎧📻


🎵 Tym razem rola w epizodzie 'Utwór Tygodnia' przypadła w udziale Nathan Dawe za jego genialną współpracę z Bebe Rexha w singlu 'Heart Still Beating'.


Ta magnetyczna melodia, to elektryzująca mieszanka bitów i wokalu, która z pewnością zawładnie playlistami i szczytami list przebojów.


🔙 W naszym segmencie 'Klasyka Global' cofniemy się w czasie do kultowego utworu Howarda Jonesa 'And Do You Feel Scared', w jeszcze bardziej urzekającym remiksie Erica Prydza. To melodia, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii muzyki tanecznej, nadal wywołująca emocje i zapełniająca parkiety na całym świecie.


🌟 Nie przegapcie Globalsessions z Paulem Ruddem - Waszej cotygodniowej dawki wyjątkowej muzyki tanecznej, gdzie usłyszycie nie tylko te hity, ale również ekskluzywne premiery.


💥 Sprawdźcie, co jeszcze znajdzie się w playliście:


- Robin Schulz x Rita Ora x Tiago PZK - Ill Be There (Radio Edit)

- i wiele innych, włączając 'Reach Out (I'll Be There)' z Gloria Gaynor.


🎶 HIT TYGODNIA

- Nathan Dawe x Bebe Rexha - Heart Still Beating (Radio Edit)


🕺 KLASYKA GLOBAL

- Howard Jones - And Do You Feel Scared (Eric Prydz Remix)


➕ A także świeże hity od EJECA, Paul Marshman x Emily Fox i energiczny 'Overdrive' od Ofenbacha z Normą Jean Martine.


Przygotujcie się na energetyczne przebudzenie i przyjemne niedzielne przedpołudnie w rytmach tanecznych z Paul'em Rudd. Zapraszamy do włączenia Radio Safira i wspólnego odkrywania muzycznych nowości i klasyków!


 


Comments


bottom of page