top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

House Story Dance Anthems

🎉 Premiera na antenie Radio Safira! 🎶 - House, Disco House oraz Big Room

🔥 W każdą środę o 21:00 gotowi na dawkę energetycznych wibracji?


Spotkajcie Andy'ego Suttona - charyzmatycznego przewodnika przez świat dźwięków dance. Jego doświadczenie gwarantuje niezapomniane miksowanie na żywo i najświeższe hity house, disco house oraz big room. To będzie ciekawa podróż!


🌆 Wyobraź sobie środek tygodnia, kiedy weekend nie jest jeszcze na wyciągnięcie ręki. Andy Sutton stworzy dla Was dwugodzinny, elektryzujący muzyczny krajobraz.


🏠🎵 W "Hause Story Dance Anthems" usłyszycie to, co w house music najnowsze i najgorętsze. Od deep house przez tech house po progressive - Andy zawsze wie, co jest na topie!


🕺 Dyskotekowe wibracje disco house przeniosą Was w złotą erę tanecznych hitów, a kiedy potrzeba energii - przygotujcie się na potężne dawki big room z adrenaliną w tle.


💿 Unikatowość "Hause Story Dance Anthems" tkwi w miksowaniu na żywo. Andy Sutton to mistrz w swoim fachu - jego sety to magiczne połączenie, które sprawia, że nikt nie może stać w miejscu.


Włączcie Radio Safira w każdy środę o 21:00 i dajcie się porwać rytmom. Poczujcie bicie serca w rytmie, który zdefiniuje Wasze czwartkowe wieczory. Impreza zaczyna się tutaj! 🎉


 

Comentários


bottom of page