top of page

Serwis informacyjny

Jak i gdzie słuchać Radia Safira?

Jak najwygodniej korzystać? W aplikacji czy w przeglądarce?

Nasze Radio to więcej niż tylko transmisja na żywo. To przede wszystkim miejsce, gdzie możecie słuchać Biblii, dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach z kraju i że świata, czerpać inspirację z wkładów chrześcijańskich nauczycieli z całego świata. Możecie spotkać starszych i młodszych twórców, przeczytać o zaprzyjaźnionych DJ-ach.


Zachęcamy Was do regularnego odwiedzania naszej strony i korzystania z jej zasobów. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie Radio Safira - Wasze konstruktywne uwagi, komentarze i sugestie są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim możemy tworzyć radio, które spełnia Wasze oczekiwania.


Zapraszamy do systematycznego korzystania z naszych zasobów, zarówno poprzez aplikacje, jak i bezpośrednio na stronie internetowej. Cieszymy się, że możemy dostarczyć Wam doskonałą muzykę i dobre treści, dzięki Partnerom z różnych denominacji.


Nasz zespół to ludzie różnych wyznań. Katolicy, prawosławni i protestanci - razem. Chcemy budować porozumienie ponad podziałami. Dziękujemy za waszą obecność i do usłyszenia na antenie Safira.FM!

 

Comments


bottom of page