top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Kapitan Villahangar & MUSIC IN THE AIR

Dzisiaj - sobota, godz. 16.30 🌟

Dzisiaj - w sobotę - o godzinie 16:30, Radio Safira zaprasza na wyjątkową audycję "Music In The Air" z Kapitanem Villahangar.


W tym tygodniu naszym gościem będzie wyjątkowy artysta - Makossa, który wniesie do naszej audycji swoją niepowtarzalną energię i pasję do muzyki.


W programie usłyszycie fascynujące dźwięki, które łączą tradycyjne brzmienia z nowoczesną elektroniką. Rozpoczniemy od hipnotyzującego "Curimão" Fernando Falcão, a następnie przeniesiemy się do elektronicznych rytmów "Telefon" Meery.


Każdy utwór w naszej playliście został starannie wybrany, aby stworzyć niezapomniane doznania. Acid Arab z utworem "Ya Mahla" przeniesie nas w świat orientalnych brzmień, a Eden Burns z "Puzzle Loop" zapewni dawkę energetycznych rytmów. Nie zabraknie też unikalnych dźwięków Kennetha Bagara w "Farmacia" oraz oryginalnego miksu KEENE - "Woe Misik".


Audycja będzie pełna ekscytujących dźwięków, w tym edytów takich jak "Senhor Doutor" Quima Manuela O Espirito Santo w wersji Adama Porta, a także oryginalnych miksów, jak "Baião Destemperado" w wykonaniu Maz (BR), Antdot, Riascode. Pablo Fierro zaskoczy nas tunzyjską wersją "Yababa", a SIS i Kartel Del Mambo wprowadzą nas w rytm "El Polveron".


Na zakończenie, Bontan z "Despacio", Green Velvet i Harvard Bass z remiksem "Lazer Beams" oraz TERR z "Only for tonight" dostarczą nam niezapomnianych wrażeń muzycznych. Adam Ten & Maori oraz Tal Fussman dopełnią programu swoimi wyjątkowymi utworami.


Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki elektronicznej i unikalnych brzmień na muzyczną podróż z Kapitanem Villahangar i gościem Makossą. To będzie sobota pełna niesamowitych emocji i muzyki, która poruszy Wasze serca!


 

Comments


bottom of page