top of page

Serwis informacyjny

Kapitan Villahangar & OVERGIVELSE

Sobota, godz. 16.30 🌟


W sobotę o godzinie 16:30 na antenie Radio Safira nie możecie przegapić wyjątkowej audycji "MUSIC IN THE AIR" prowadzonej przez VILLAHANGAR CAPTAIN.


Tym razem naszym gościem będzie OVERGIVELSE.


Otworzymy audycję niepublikowanym jeszcze utworem "In need of earth" od OVERGIVELSE, co już na wstępie zapowiada niezwykłe muzyczne doznania. Następnie przeniesiemy się w rejony chilloutowej plaży z "Pleasure Voyage" w edycji Saint wax Edit Service, by zaraz potem zanurzyć się w głębokie brzmienia "Quiribi (Yamil Remix)" wydane przez Moblack Record.


Nie zabraknie również miejsca na "Perdu" z Janes World od Heist Recordings czy tribalne rytmu DJDuke w "tribal Journey (The sun Mix)" z Earth Moon and Sun. Dam Swindle Remix "A Ka Titine" od Gaoule Mizik czy Lions Drums Edit "AmaJovi Jovi" Sandy B, wprowadzą nas w energetyczne rytmy, które pobudzą każdego słuchacza.


Kontynuując, Joezi & Cesar przedstawią "Mamaia" od Wired Music, a Buba zaskoczy nas "Agymosas" od Complaint Kulture. Kolejny niepublikowany utwór OVERGIVELSE "Chant of ancestors" z VillaHangar Records oraz "Stay This way" w edycji Bob Sinclair z Because London Records, z pewnością zachwycą miłośników głębokiego brzmienia.


"Monkeys Living la Dolce Vita" również od OVERGIVELSE, "Gladd" od Yandmana z Cacao Records, i kolejny niepublikowany hit "Heaven In Zambia" przypieczętują naszą podróż przez świat nowoczesnej elektroniki.


Na koniec, Eran Hersh z "Bame Dame" z Go Deeva Records i "Glue" od Bicep w remiksie Kate Moon, idealnie zamkną ten muzyczny rozdział, pozostawiając po sobie echa niezapomnianych wrażeń.


Godz. 16.30. Dołączcie do nas w tę sobotę na "MUSIC IN THE AIR".


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle.

コメント


bottom of page