top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

KEN BAUER'S POWER HOUR

W każdy czwartek o godz. 23.00. Future Rave, Future House, Progressive House i Melodic Techno

Kolejne dobre wieści! Od najbliższego czwartku, każdego tygodnia o 23:00, na falach Safira.FM zagości nowa audycja: "KEN BAUER'S POWER HOUR".


W ramach tego programu, przez godzinę zatopicie się w najwyższej jakości Elektronicznej Muzyce Tanecznej, prosto ze studiów najbardziej znanych producentów na świecie. Waszym gospodarzem będzie Ken Bauer, jedna z najbardziej wpływowych postaci w branży muzycznej i znany producent/DJ z Europy.


Ken Bauer to Szwedzki DJ i producent, który już od młodych lat wykazywał wyjątkowy talent muzyczny. Po latach spędzonych przy pianinie, zajął się produkcją muzyczną i w 2014 roku wydał swój pierwszy singiel. Jego debiut zaskoczył nawet samego artystę, gdyż stał się jednym z najczęściej pobieranych utworów tego lata w Szwecji.


Z bogatą listą osiągnięć w dorobku, Ken Bauer może się pochwalić utworami, które zdobyły miliony odsłon na platformach streamingowych, jak Spotify. Co więcej, jego prace cieszą się wsparciem od takich sław jak David Guetta, Axwell czy Austin Kramer.


W swojej muzyce, Ken łączy różnorodne gatunki takie jak Future Rave, Future House, Progressive House i Melodic Techno, zaskakując swoją kreatywnością i przyciągając uwagę fanów z całego świata.


Nie przegapcie tej wyjątkowej audycji i zanurzcie się w świecie najwyższej klasy elektronicznej muzyki tanecznej. Pierwsze wydanie "KEN BAUER'S POWER HOUR" już w najbliższy czwartek o 23:00. Do usłyszenia na falach Safira.FM! 🎶🔥

 

bottom of page