top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

KEN BAUER'S POWER HOUR

🔥 Czwartek 23.00! Nadchodzi coś, czego żaden miłośnik elektronicznej muzyki tanecznej nie może przegapić! 🔥 Radio.Safira.FM

Hej Miłośnicy Muzyki! 🎧🚀


Przygotujcie się na energetyczne uderzenie najlepszych brzmień Electronic Dance Music! W najnowszej audycji "KEN BAUER'S POWER HOUR" czeka na Was prawdziwa muzyczna uczta prosto z najciekawszych studiów produkcyjnych na świecie!


Gospodarzem tego muzycznego show jest nie kto inny, jak potęga branży - Ken Bauer, główny człowiek Future Rave Music i wpływowy kreator trendów w świecie EDM. Ken jest jednym z najbardziej produktywnych DJ/Producentów w Europie, a ta audycja to kolejny krok w kierunku światowego rozgłosu!


Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy:


🔊 Kohey & Red Motion - We Are Rebellion

🔊 Steve Angello, Saturday, Monday - The Ocean (ft. Julia Spada) (Still Young & BRØMANCE Remix)... i wiele, wiele innych porywających kawałków!


Nie czekajcie, włączcie się i poczujcie moc najlepszej muzyki z "KEN BAUER'S POWER HOUR"! Zanurzcie się w rytmach, które sprawią, że zapomnicie o całym świecie!


Pamiętajcie - muzyka to energia, a z nami z pewnością jej nie zabraknie! Bóg stworzył nuty dla każdego! Do zobaczenia na falach!


 

Wiktor

Comentarios


bottom of page