top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

KEN BAUER'S POWER HOUR

Czwartek o godz. 23.00 na fali Radio.Safira.FM 🎧


Już w czwartek o godzinie 23:00 usłyszysz, jak brzmi przyszłość muzyki elektronicznej na antenie Radio.Safira.FM! "KEN BAUER'S POWER HOUR" to audycja, która zaprasza do świata najlepszej Elektronicznej Muzyki Tanecznej (EDM), serwowanej prosto ze studiów światowej klasy Producentów oraz Wytwórni płytowych.


Gospodarzem wieczoru jest sam Ken Bauer – tytan branży i główna postać Future Rave Music, a także wpływowy trendsetter na muzycznej scenie. To kolejny ogromny krok na drodze do światowej sławy dla jednego z najbardziej płodnych DJ'ów i producentów w Europie.


W nadchodzącej audycji playlistę rozpocznie Karin Ann z remixem Benny'ego Benassiego utworu "she", a dalej na liście znajdują się takie nazwiska jak Sander van Doorn z utworem „High On You” (feat. Melissa de Kleine), czy SIIK & KDH z energicznym „Closer” [Future House Music].


Nie zabraknie również utworów takich artystów jak MorganJ, Lewis Laite, Daniel Etienne wspólnie z MORVN i Alure, Felix Kröcher, Matt Dybal & DVDEK, Nifra feat. Eke, Lister, ULTRAW, Arkins & Castle J, Cubicore, Timmo Hendriks, a także Gelida & Ken Bauer & Reveuse z hitem „Disco Tech” [FUTURE RAVE MUSIC].


Audycja zamknie się mocnym akcentem od Armin van Buuren & Anne Gudrun oraz Loreen w remiksach, które gwarantują niezapomniane wrażenia muzyczne.


Ustaw przypomnienie dla Radio.Safira.FM na godz. 23.00 i zarezerwuj czwartek wieczorem. Pozwól, by Ken Bauer poprowadził Cię przez godzinę pełną muzycznych odkryć i niezapomnianych wrażeń!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page