top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave Terry Golden

Poniedziałek, godz. 23.00


W nadchodzący poniedziałek o godzinie 23:00 serdecznie zapraszamy Was na muzyczną podróż w ramach audycji "Art of Rave" w Radio Safira, gdzie gwiazdą wieczoru będzie niezrównany Terry Golden. Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną pulsujących rytmów i elektroniki, która przeniesie Was w świat prawdziwego rave'u.


🎶 Rozpoczniemy od hipnotyzującego "I Talk To Water" w remiksie CamelPhat, gdzie Kolsch i Perry Farrell łączą siły, tworząc niepowtarzalne brzmienie. Następnie, Terry Golden zaprezentuje swój "Space" i "Love Hurts", zabierając nas w podróż przez kosmiczne pejzaże dźwiękowe i emocjonalne głębie miłości.


🔊 Paul Oakenfold i Franky Wah z "Bullet In The Gun" dodadzą klasyki do setu, a Tyoz, Korolova i MotherEarth z "Nightshapes" wprowadzą nas w nocne klimaty pełne tajemniczości. Nie zabraknie także "New World" od Terry’ego Golden, który obiecuje nowe doświadczenia muzyczne.


💫 "Sweet Disposition" w remixie Johna Summita & Silver Panda oraz "In Your Arms" od ARTBAT i Another Life zaoferują chwile pełne nostalgii i uniesień. Terry Golden powróci z "One More Time" i klubową wersją hitu Calvina Harrisa "How Deep Is Your Love", zapewniając, że nikt nie pozostanie obojętny.


🌌 Hevi Levi i Terry Golden z "Rave For Life" przypomną o energii życia, a Alexander Popov & Fedo z "Lost In Space" zabiorą nas w kosmiczną podróż. Noc zakończy się na dźwiękach "Love Me 2", "Reverie" i epickim "Age of Love" w wykonaniu Pete’a Tonga i ARTBAT, a "Stardust" Terry’ego Golden i Van Snydera dopełni tej muzycznej uczty.


Poniedziałek godz. 23.00 - wieczór niesamowitych muzycznych wrażeń. Dołączcie do nas i zanurzcie się w świat muzyki elektronicznej, która łączy, inspiruje i porusza.


 Comments


bottom of page