top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Środa o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨

Przenieś się w czasie do kultowych lat 70. z audycją 'Back to the 70s' prowadzoną przez M.G. Kelly w Radio Safira, każdą środę o 13:30. Blisko cztery godziny pełne niezapomnianych hitów, które odmieniły oblicze muzyki!


GODZINA 1:

Segment 1: Odkrywaj mocne brzmienia Chicago z 'Feeling Stronger Every Day', czaruj się nostalgią ABBA z 'Fernando' i czuj rytm Sly and The Family Stone w 'Thank You For Lettin’ Me Be Myself'.

Segment 2: Zanurz się w 'Golden Years' Davida Bowiego, podróżuj z Eddie Kendricks w 'Keep On Truckin'' oraz doświadcz 'Ball Of Confusion' The Temptations.

Segment 3: Tańcz z Shirley And Company w 'Shame Shame Shame' i zatracaj się w 'This Masquerade' George'a Bensona.

Segment 4: Poczuj klimat 'Spanish Harlem' w wykonaniu Arethy Franklin i 'Indian Reservation' Paula Revere & The Raiders. Nie zapomnij o 'The Hustle' Van McCoy.


GODZINA 2:

Segment 1: Zatańcz z Wild Cherry w 'Play That Funky Music', przeżyj epopeję Queen w 'Bohemian Rhapsody' i emocje Alice Cooper w 'I Never Cry'.

Segment 2: Odkryj 'Pick Up The Pieces' Average White Band i daj się porwać 'Shambala' Three Dog Night.

Segment 3: Ciesz się 'Right Place Wrong Time' Dr. John i legendarnym 'Hotel California' The Eagles. Wtóruj Frankie Valli w 'Grease'.

Segment 4: Daj się uwieść 'She's A Lady' Toma Jonesa, 'My Sweet Lord' George'a Harrisona i 'Instant Karma' Johna Lennona.


GODZINA 3:

Segment 1: Poczuj rock'n'rollową energię The Righteous Brothers w 'Rock N' Roll Heaven', czułość Janis Ian w 'At Seventeen' i 'You Sexy Thing' Hot Chocolate.

Segment 2: Wprowadź się w rytm 'September' Earth, Wind & Fire, 'It's Too Late' Carole King i kultowego 'Sweet Home Alabama' Lynyrd Skynyrd.

Segment 3: Zatańcz z The Bee Gees w 'You Should Be Dancing', odkryj historię Vicki Lawrence w 'The Night The Lights Went Out In Georgia' i 'My Sharona' The Knack.

Segment 4: Zanurz się w 'No Time' Guess Who, 'Reflections Of My Life' Marmalade i 'Everlasting Love' Carla Carltona.


GODZINA 4:

Segment 1: Zgłębiaj tajemnice Edgar Winter Group w 'Frankenstein', Harold Melvin & The Bluenotes w 'If You Don't Know Me By Now' i duetu Carly Simon & James Taylor w 'Mockingbird'.

Segment 2: Świętuj z Sister Sledge 'We Are Family', Olivia Newton-John 'Let Me Be There' i Jimmy Buffet w 'Margaritaville'.

Segment 3: Odkryj 'Double Vision' Foreignera i 'The Joker' The Steve Miller Band.

Segment 4: Ciesz się 'Miss You' The Rolling Stones, 'Sweet City Woman' The Stampeders i 'Smokin’ In The Boy's Room' Brownsville Station.

Segment 5: Zakończ podróż z 'Main Street' Boba Segera.


Włącz Radio Safira w środę i poczuj ducha tej dekady.


 

Comments


bottom of page