top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Blessed Beatz - Christian Show

Chrześcijański HIP HOP? Tak!. Poniedziałek o godz. 10.00, 12.30, 16.30 i 22.30.

🎙️🎤🎚️ Startujcie w ten tydzień z mocą pozytywnych rytmów w "Blessed Beatz Live" - czteroczęściowej audycji z chrześcijańskim hip-hopem w Radio Safira! ⛪️🎶


🚀 W każdy poniedziałek na falach Radio Safira przynosimy Wam 2-godzinne show pełne energii, wiary i niesamowitych bitów. Dołączcie do naszego Top 10 Countdown, gdzie każdego tygodnia prezentujemy najlepsze chrześcijańskie hip-hopowe hity!


🔝 W tym tygodniu w zestawieniu Top 10 znalazły się takie bomby jak "Glory" od KB czy "Fruits of My Labor" od Caleba Gordona. Nie przegapcie, jak Wande i Trip Lee z ich "Winning" i "Glory" oraz Lecrae z "Can You Hear Me" i "Add It Up" zdobywają szczyty listy!


🎙️ Wywiady z artystami? Mamy to! Marcus Sullivan zaprasza do "Blessed Beatz Live", gdzie przeprowadza rozmowy z gwiazdami sceny, dając Wam szansę poznać ich historie i inspiracje.


💽 Spot na światło reflektorów w "Spotlight" i "Weekly Mix" to czas, kiedy Brandon P, George Rose i Bizzle zabierają Was w podróż po świecie chrześcijańskiego hip-hopu z ich najnowszymi trackami.


📢 Szukacie świeżości? "New Music and News" to segment, gdzie poznacie gorące nowości od takich artystów jak CeeSko, Sirk i Love Desiree.


🙌 "Real + Refined Show" przynosi Wam kulturę i styl życia zgodny z chrześcijańskimi wartościami, a Caleb Gordon w "First Class Class" zawsze serwuje coś wyjątkowego.


💫 Niech "Blessed Beatz" będzie Waszym przewodnikiem w odkrywaniu duchowych wymiarów muzyki. Ożywcie swoje dusze i ciała w rytmach, które łączą wiarę z pasją do hip-hopu.


🎵 Włączcie Radio Safira i bądźcie na bieżąco z najnowszymi beatami i wiadomościami ze świata chrześcijańskiego hip-hopu.


 

Foto: wix.com

Comments


bottom of page