top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Kropla Wieczności

Cieszcie się każdym łykiem tej duchowej filiżanki kawy, która na pewno pomoże Wam zrozumieć siebie i świat wokół Was na głębszym poziomie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak skosztować kawy, która trwa wiecznie? Właśnie tak smakuje „Kropla Wieczności” - krótka, ale wyrazista audycja ewangelizacyjna przygotowywana przez Henryka Dedo i Fundację „Głos Ewangelii”, emitowana w Radio Safira.


Każda porcja „Kropli Wieczności” stanowi esencję refleksji i rozważań na temat spraw, zdarzeń i wyborów życia codziennego, umiejętnie umieszczonych w kontekście myśli i wartości chrześcijańskich. W zaledwie kilka minut audycja potrafi zmusić do zastanowienia się, prowadzić do introspekcji i dostarczyć duchowego pokarmu na resztę dnia.


Henryk Dedo, z wyjątkowym talentem komunikacyjnym, jest w stanie przekazać skomplikowane idee w prosty i zrozumiały sposób. Jego głos, pełen ciepła i empatii, stwarza poczucie bliskości, a każde słowo, które wypowiada, niesie wagę i znaczenie.


Regularne słuchanie "Kropli Wieczności" to nic innego jak codzienna inwestycja w rozwój duchowy. Audycja ta to jak łyk mocnej kawy - pobudza, ożywia i inspiruje do działania. Niezależnie od tego, czy jesteś stałym słuchaczem, czy dopiero zaczynasz swoją podróż z audycją, "Kropla Wieczności" zasługuje na miejsce w Twojej codziennej rutynie.


Choć krótka, "Kropla Wieczności" jest pełna głębi i mądrości. Każde słowo, każda myśl zasługuje na chwilę zastanowienia. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż z mocnym, duchowym stymulantem, który dostarcza "Kropla Wieczności"? Z całą pewnością nie. Audycja ta jest nie tylko warta słuchania, ale jest absolutnie niezbędna dla każdego, kto pragnie rozwijać się duchowo w świecie pełnym chaosu.


Dlatego też gorąco zachęcam do codziennego słuchania "Kropli Wieczności". Cieszcie się każdym łykiem tej duchowej kawy, która na pewno pomoże Wam zrozumieć siebie i świat wokół Was na głębszym poziomie.


Codziennie na antenie Safira.FM, średnio co 60 minut.

 

bottom of page