top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Live From The '60s with THE REAL DON STEELE

Czwartek - o godz. 13.30 w Radio.Safira.FM


Wracamy do magicznych lat 60-tych z audycją "Live from the '60s with The Real Don Steele" w Radio.Safira.FM! Przygotujcie się na nostalgiczny czwartek o godzinie 13:30, gdy Don Steele zabierze Was w podróż pełną niezapomnianych hitów dekady. Każdy segment tej blisko trzygodzinnej audycji to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki.


Pierwsza godzina to mieszanka rock'n'rolla i popu, z hitami takimi jak "Summer in the City" Lovin' Spoonful czy "I'm a Believer" Monkees. Nie zabraknie również klasyków od Mamy's and Papa's, Niela Diamonda czy The Beatles w utworze "Day Triper".


W drugiej godzinie podążymy tropem rytmów tanecznych z "The Locomotion" Little Evy, przez "Return to Sender" Elvisa, aż po energetyczne "Twist and Shout" Isley Brothers. To czas, kiedy muzyka napełniała serca radością i zapraszała do tańca.


Trzecia godzina to dalsze muzyczne odkrycia z "Who's Making Love" Johnny'ego Taylora, przez "Hello, I Love You" The Doors, po soulujące "I Heard It Through the Grapevine" Marvina Gaye'a. Każdy utwór to kamień milowy w historii muzyki, który nadal zachwyca swoją świeżością.


The Real Don Steele to więcej niż audycja, to podróż w czasie, która przywoła wspomnienia i pokaże, dlaczego lata 60-te były tak wyjątkowe.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page