top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW

W sobotę o godzinie 23:00. Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


Sobota o godzinie 23.00 - Digital Dance Radio, gdzie za konsolą stanie niezrównany MEETCH. Przygotujcie się na energetyczną podróż przez świat elektronicznych brzmień, która z pewnością porwie Was do tańca!

W programie usłyszycie fenomenalne utwory, które definiują oblicze współczesnej muzyki tanecznej. Rozpoczniemy od dynamicznego "This Is The Sound" autorstwa Riva Starr & Todd Terry, by następnie płynnie przejść do rytmów "Caroline" w wykonaniu CID & Truth x Lies. Jengi zaskoczy Was swoim "Bel Mercy", a John Summit & VLTRA (IT) wprowadzą Was w stan euforii dzięki "Legacy".


Nie zabraknie również utworów, które doskonale sprawdzą się podczas każdego treningu, jak "A Little Less Conversation (Workout Mix)" od Work This! Workout. SIDEPIECE postara się stymulować Wasze zmysły za pomocą "Stimulate", a Tiesto, Tears for Fears, NIIKO X SWAE & GUDFELLA zabiorą Was na podróż, gdzie "Rule The World (Everybody)".


Tchami i Azealia Banks w niezwykłym mashupie "Running Blind 212" autorstwa DanFX, Black Caviar & Neon Steve z "Out Tonight", czy klasyczne brzmienie "9 To 5" od Block & Crown to tylko niektóre z propozycji, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany. Fedde Le Grand z "Elektro", HUGEL, Peppe Citarella & Billy the Diamond z "Dale" czy HAWK ze swoim "September" to kolejne niespodzianki w tej muzycznej podróży.


A to jeszcze nie koniec! Mr. Wakuwaku & Salvatore Mancuso przygotowali dla Was "Police (Woop Woop)", Riton zachwyci "Sugar", a Yung Felix "I’m Drunk". Na koniec Sam Collins & Kiro Prime zaproszą Was do tańca z "Dance With Me".


Do usłyszenia w sobotę o 23.00. Bądźcie z nami i dajcie się porwać niesamowitym brzmieniom Digital Dance Radio z MEETCH! 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:


Comments


bottom of page