top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW

W sobotę o godzinie 23:00. Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


W nadchodzącą sobotę o godzinie 23:00 zapraszamy Was na niezapomniane muzyczne doznania w Radio.Safira.FM, gdzie MEETCH poprowadzi swoją audycję Digital Dance Radio. Będzie to noc pełna energicznych brzmień, która z pewnością zapadnie Wam w pamięć!


Digital Dance Radio to dwugodzinna podróż przez najświeższe i najbardziej ekscytujące utwory ze świata muzyki elektronicznej. MEETCH, jako wasz DJ na tę noc, zaserwuje zestaw niezwykłych tracków, które rozpalą parkiety.


W programie znajdą się hity takich artystów jak Mike Williams & Firebeatz z energetycznym "Womp", Albert Breaker z psychodelicznym "Acid Trippin’" oraz Saint Punk, który zapyta "Could I Be". Nie zabraknie również utworów od Zookeeper, Beachcrimes & Tia Tia, Jamesa Jagera, ACRAZE oraz wielu innych. Martin Garrix & Blinders przeniosą nas w inny wymiar z "Breach (Walk Alone)", a Showtek & Future Class zaskoczą "Electric Slide".


Każdy utwór to unikalne połączenie rytmów i melodii, które gwarantują, że ta noc będzie pełna niespodzianek i doskonałej zabawy.


Przygotujcie się na sobotni wieczór pełen elektryzujących dźwięków w Radio.Safira.FM i... pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia w rytmach Digital Dance Radio z MEETCH!


Nie zapomnijcie udostępnić swoich wrażeń i użyć naszych tagów: #DigitalDanceRadio #Meetch #RadioSafira #ElectronicMusic #DanceNight

 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page